Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebookon hogy kell megnézni...

Facebookon hogy kell megnézni "Mostanában (1) ", "Engedélykérések"?

Figyelt kérdés

Ha rámegyek, hogy a szűrt találatokat jelenítse meg, akkor sem történik semmi.


Akkor most mi érkezett, kaptam valami üzenetet végülis, vagy nem? Hogyan tudnám megnézni? Legutóbb, mikor ilyen volt, valaki a tanórai jegyzeteit küldte; akkoris nagyon nehezen jöttem rá, hogy hogyan lehet megtekinteni.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat



2017. máj. 4. 20:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rámentem annak a facebook-os oldalára, akinek írtam nem rég, és most eltűnt; lehet, hogy nekem ajánlotta a legújabb posztját? 5 perce posztolt valamit; mert rámentem az oldalára, utána fölül megint rá az üzenetekre , és eltűnt a mostanában egy; de akkor most ajánlotta a posztját nekem? Akkor azt miért nem jelezte ki konkrétan, és hogyan tudta ajánlani? Vagy hogyan tudta volna?:)
2017. máj. 4. 20:30
 2/11 A kérdező kommentje:
De amúgy ez mi, és hogyha rákattintok, miért nem csinál semmit? Az üzenetekből nyílik le, ott az üzik alatti első sorra, hogyha kattingatok, akkor az miért hiábavaló? Miért nem hozza be azt az (1)-et, ami szerinte ott van? :O :)
2017. máj. 4. 21:45
 3/11 anonim válasza:
Frissitsd a messengered vagy töröld le és telepitsd ujra. mert az engedély kérést ott tudod megnézni azután felül ot van hogy engedélykérések rámész azután rámépsz arra aki irt ott van hogy elutasit vagy elfogad
2017. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és azt az újratelepítést hogyan kell? Számítógépen, nem telón. Amúgy ment a zöld mancs
2017. máj. 5. 14:54
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogy tudom megnyitni, ha már eltűnt? Kijelezte, hogy egy csajszi kettőt küldött, az egyik egy üzenet volt, de a másikat már nem jelzi ki, ott kattogtam az engedélykéréseknél
2017. máj. 27. 18:57
 6/11 A kérdező kommentje:
És hogyan frissítsem a gépemen olyan állapotra, hogy a "mostanában 1"-eket is meg tudjam nézni,megnyitni.
2017. máj. 27. 18:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és rákattintottam a mostanában egy-re de csak töltött meglehetősen hosszan, és nem volt hajlandó behozni semmit, nagyon sokáig úgy tűnt, mintha töltene.
2017. máj. 27. 19:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja még le van nyitva, de tölti.
2017. máj. 27. 19:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig már vagy 10 perce elkattintottam onnan.
2017. máj. 27. 19:08
 10/11 A kérdező kommentje:
Na most már semmit nem nyit meg az üzeneteknél, úgy csinál, mintha töltene még mindig, nem tudok arrébbmenni se, meg nem látom az "üzenetek listáját" se. :/
2017. máj. 27. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!