Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen formában támogatja a...

Milyen formában támogatja a Windows 10 32 bit-es verziója a régi Alaplap, Processzor, RAM, Videókártya, Merevlemez stb. típusokat? (2017)

Figyelt kérdés

Úgy értem van egy 2005-ös Pentium IV 1 fizikai magos 2.80 GHz processzorom ami 2 magos logikai processzor ként működik, 2 GB RAM, 1 GB VRAM AMD, az alaplapról annyit tudok, hogy az is 2005 vagy 2006-ban gyártották, hdd 60 GB tárhely.

A laptopom 2007-ben volt gyártva de a a PC-vel ellentétben hejába állítok kompatibilis módot a drivereknél úgy is 2-3 nap múlva nem indul el a rendszer.

A Laptop leírása: Dell Latitude d630:

Intel core 2 duo t7100 1.8 ghz

Videó kártya 369 MB integrált

3 GB RAM memória

500 GB-os merevlemez.

Mi lehet a gond?



2017. máj. 5. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

HDD, RAM, de még az Alaplap se annyira gond.

Még a CPU is elmegy, bár nem a legjobb választás.

Ami igazán gond lesz az a VGA gyengesége.

(Abban se vagyok biztos hogy Win7 is akadás mentesen megy miatta)

2017. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pentium 4-en nem megy a win10 az nx támogatás hiánya miatt. Bár létezik egyetlen modell, ami támogatja, az extrém ritka, és gyakorlatilag kizárt, hogy olyanod legyen.


A laptopra felmenne, de a videokártyához nem biztos, hogy lenne driver.

2017. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Jelenleg Windows 7 Ultimate 32 bit van rajta és hibátlanul megy Win7 Professionallal vettem annó 5 éve
2017. máj. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!