Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe After Effects program...

Az Adobe After Effects programot hogyan futtathatnám 32bites windows 10-en? HELP

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:
sőt, kezdetnek eleve Telepíteni, mert még azt sem engedi :D
2017. máj. 6. 20:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan, mert kovetelmeny a 64 bites oprendszer. Megelozom a kovetkezo kerdesedet, nincs 'okositas', nincs 'valami megoldas', nincs 'emulator'. Amugy is, ha a gepedben csak 4G memoria van (maskepp nem igazan lenne ertelme a 32 bites Windowsnak), akkor amugy sem fog normalisan futni.
2017. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
No már most elárulom neked, hogy egy szimpla "Nem lehet.", vagy egy "Lehet így és így" válasz is megtette volna, hidd el, nem vagyok hülye, nem teszek fel olyan kérdéseket h "okosítani", meg mit tudom én mi.
2017. máj. 6. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
... hidd el nekem, sok eves tapasztalat mondatja azt velem, hogy dehogynem. Kb. 99% valoszinuseggel szokott jonni a kovetkezo, hogy 'de nekem nagyon kell, nem lehetne valamit megis csinalni'?
2017. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez direkt igy van irva, hogy csak 64 bites rendszeren legyen elerheto. Ugyan is min 8GB ram szukseges es min 4 magos processzor. Bar nekem 16GB Ram van es igy sem eleg. A 32 bites rendszer csak 4GB tud kezelni sajnos 4GB/32 bites rendszer nem lesz megfelelo. Ha tobb ramod van, 8GB akkor rakj 64bites ;)
2017. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5gb ram van a gépben, de csak 3mat használ valamiért, a processzor viszont nen bír 2 vagy 3 olyan funkcióval ami a 64 bites win 10,8.1,8hoz kellene.
2017. máj. 7. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!