Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nokia Lumia 630 telefonra...

Nokia Lumia 630 telefonra (hogyan) telepíthető Androidos, vagy más operációs rendszer a Windows Phone 8.1 helyett?

Figyelt kérdés

W 8.1 alatt a Facebook app már nem támogatja a Messengert. Telefont cserélni, új telefont venni, webes Facebook-ot

/ más chat-et használni, többet fizetni mint eddig havonta nem akarok, csak hogy végre megint használhassam azt a b.., szájba...., tetv... (tetszés szerint behelyettesítendő) Messengert.



2017. máj. 10. 13:02
 1/8 DjImipapa ***** válasza:
Keress egy kukát, dobd bele.... ez egy jó megoldás. Winfos telefonra androidot?????:(
2017. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam nagyjából:


https://www.youtube.com/watch?v=uqRiwn2Hd9U


Valaki el tudná nekem a számomra is érthetően magyarázni, magyarul hogyan csinálják ezt ?

2017. máj. 10. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ez csak egy launcher? Attól, hogy letöltöd ezt az alkalmazást, még ugyan úgy WP lesz a telefonon. Operációs rendszert nem lehet váltogatni, legalábbis nem úgy, hogy letöltesz egy appot...
2017. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. máj. 10. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem operációs rendszer frissítést írtam, hanem cserét!
2017. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az első videón felraktak egy alkalmazást, aminek a használatával az androidos rendszerhez hasonló felületet fogsz kapni. De attól még az oprendszered nem lesz más. A második videón pedig frissítenek win 8.1 verzióról 10-re.

Azt mondjuk nem értem, hogy mi a bánatnak vesz valaki win oprendszeres telefont, ha utána droidot akar, de ez nem is az én dolgom.

2017. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy helyes, miért akar valaki Androidot, ha előtte Windows-a volt. Azt hiszem, erre viszont időközben rengetegen megtudtuk a választ...
2017. okt. 24. 14:50
 8/8 anonim válasza:

Már bocsi, de azt csak sejtem, hogy a kérdést miért úgy tettem fel, ahogy feltettem....

Mellékesen a mai napig nem lennék hajlandó lecserélni a windows rendszerű készülékemet másra, de a támogatás megszűnése miatt sajnos rá fogok kényszerülni, ha ez valaha tönkremegy, révén, nem gyártanak már ilyet. De ez megint én vagyok, nem vagyunk egyformák.

Ha androidos telefont akarsz akkor olyan készüléket kell venned. Ezt meg add el, vagy dobd ki! Oprendszert nem tudsz másikat rátenni.

2017. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!