Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows old mappa eltávolítása...

Windows old mappa eltávolítása hogyan lehetséges? Win 10-nél

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajátgép -> C: meghajtóra jobb egérkatt -> Tulajdonságok -> Lemezkarbantartó opció, megvárod míg betölt -> Rendszerfájlok törlése opció, megvárod míg betölt -> majd a listában keresed az előző windows maradványait -> pipát eléteszed, majd leokézod.
2017. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Start menü -> futtatás, vagy keresés -> cmd -> fekete ablakba beírod: %windir%\system32\cleanmgr.exe -> kicsi ablak: szüttyög... -> nagyobb ablak: rendszerfájlok törlése -> kicsi ablak. szüttyög... -> nagyobb ablak kiválasztod: korábbi windows valami.. -> pipa be -> OK. -> kicsi ablak: szüttyög... -> eltűnik, ekkor újraindítod -> szüttyög... majd beindul a win. És kész.


Sok sikert!

2017. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2017. máj. 11. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én simán töröltem Windows Intézőn keresztül. Akkor ezek szerint valamit elcsesztem?
2017. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!