Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, hogyha elkészített...

Mit tegyek, hogyha elkészítettem egy prezentációt, de egy napra rá azt írja ki, hogy a fájl nem érhető el, útvonala érvénytelen?

Figyelt kérdés

"A választott elem nem érhető el. Lehet, hogy áthelyezték, átnevezték vagy eltávolították."


A program (PowerPoint) olvasni se tudja.


"Ellenőrizze az útvonal vagy a fájlnév érvényességét."


Én ezek közül egyik se csináltam, nem neveztem át, arról sem tudok, hogy áthelyezték vagy eltávolították volna. Ellenőrizni pedig nem tudom hogyan, s miként kell.


Esetleg tudnátok nekem segíteni? Szorít az idő, és a prezentációba leírtak nincsenek meg máshol. Vannak ilyen internetes oldalak, ha lehet olvastatni hasonló problémás ppt-ket?



2017. máj. 13. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Fájl neve és elérési útvonala?

Milyen módon próbálod megnyitni?

2017. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg letölteni a LibreOffice-t és az abban található Impress-szel megnyitni. Ez ingyenes.

[link]

2017. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 - Hát a tálcán vannak ikonok, és oda helyeztem a Power Pointnak is az ikonját, és ha jobb egérgombbal ráklikkelek, kihozza a készített munkáimat. Mindig a legfelső a legfrissebb, és a mostani munkám is ott van. Ha arra rákattintok, akkor olyan mondatokat ír ki, amiket a kérdés szövegében felsoroltam. Próbáltam már jobb gombbal is megnyitni, de ugyanazt írja, csak belép a PP-ba, de nem hoz ki semmit.
2017. máj. 13. 12:53
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 - Köszi, megpróbálom!
2017. máj. 13. 12:54
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 - Megpróbáltam. Elsőnek magában a programban próbáltam megnyitni, de hiába kerestem, a gép nem találta meg a fájlt. Aztán rámentem a munkámnak a tulajdonságaira, és ott kiválasztottam, hogy mivel nyissa meg. Hibaüzenet lépett föl, amiben ez állt:

"Hiba az attribútumoknak a következő fájlra történő alkalmazásakor:

-fájl helye-

A rendszer nem találja a megadott fájlt."

2017. máj. 13. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerülgeted a forró kását. Ha odamész a fájlodhoz, duplán klikkelsz rá, akkor mi van?
2017. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nyitja meg, nem csinál semmit.
2017. máj. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!