Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne, hogy ha belépek egy...

Blondie.W kérdése:

Az lenne, hogy ha belépek egy telefonról Messengerbe, akkor onnantól kezdve, nem kell már jelszó a készüléken? Illetve, ha elindítok egy titkos beszélgetést, akkor, a korábbi nem titkos, nem fog automatikusan törlődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyszer Apum telefonjáról beléptem, kiléptem, és visszaléptem az övébe, de jelszó nem kellett hozzá, csak egy "kattintás". Legalábbis így rémlik.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. máj. 22. 01:52
 1/3 anonim válasza:
Attól fugg, jelszó mentve van-e. Te írtál be jelszót, mert lehet, automatikus mentés van beállítva. A titkos brszelgeteshez nem fér hozzá, de már te sem. A faxnak kell más cuccarol belépni titkos beszélgetésre.
2017. máj. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A korábbi nem titkos nem fog törődni. Csak azt nem értem, ez az a generacio, aki "bennszülött", inkább nagyon tudatlanok.
2017. máj. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Részben köszi, a feltevésem megerősítését, részben pedig a f..szért vagy bunkó, amikor nem is tudod a sztorit? :D

Semmilyen üzenetváltás nem volt titkos beszélgetésben, csak el lett indítva. Nem, nem apám készülékekől. Ez a része csak egy feltevés volt bennem.

Más részről, pedig sose érdekelt a Facebook világ mélyebben, és ezek a technikai dolgok se. :) Szerintem ezzel pont én vagyok a normális. Ha nem lenne muszáj a munka miatt és elérhetőség miatt , nem is lenne okos telefonom.

Szóval máskor, csak a kérdésre válaszolj, nem kell a vélemény is. :-*

2017. máj. 22. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!