Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tudna segíteni abban hogy...

Ki tudna segíteni abban hogy végre valami használható megoldást találjak két avi-s file összerakására?

Figyelt kérdés
Több avi-s filmet is úgy kaptam, hogy két darabban vannak a filmek. Javasoljon már végre valaki egy egyszerű, és gyors megoldást a két rész összeillesztésére. Nem hiszem el hogy nem létezik erre a problémára hatékony megoldás. Én FormatFactory "video egyesítéssel" próbálkoztam, de ez meg elkezd nekem itt konvertálni amikor nem is ezt kértem, ráadásul azt is olyan csigalassúsággal, hogy jövő karácsony lesz mire egy filmet összerak. És van vagy 10 ilyen filmem. Valami olyan kéne ahol egyszerüen összeilleszthetem a két darabot, mint pl. egy mp3-as file esetében és kész. Csak van valami értelmes program 2010-ben egy ilyen probléma orvoslására?!
2010. máj. 17. 11:29
 1/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Ez már csak ilyen... De miért kell összerakni mindenáron? A lejátszólistát nem tudod használni?
2010. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert kiszeretném aztán írni dvd-re és elég gáz amikor a film közepén föl kell állni, hogy a másik felét is megnézhessem.
2010. máj. 17. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek a filmek éppen azért vannak darabolva,mert a lejátszók nagy része nem tudja őket kezelni egy bizonyos méret fölött.Vagy olyan ki sem lehet írni abban a lemezszabványban,amit a lejátszó ismer.

De amúgy erre ezt használnám,ha kellene:

[link]

File>open(első rész)

File>Append(mádodik rész)

File>Save>Save video

/kiválasztáskor a kérsésre:Yes/

Video,Audio beállításoknál>COPY,így nem fogja átkonvertálni.

2010. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minusz "olyan" a második mondatban :)
2010. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Ha DVD-t akarsz belőle írni, akkor ConvertXtoDVD. Igaz ezis eljátszik vele 1-2 órát, de átrakja DVD formátumba, és nincs vele gond. Ha 2 file van, akkor be lehet állítani, hogy folyamatos legyen a lejátszás. Ja, és feliratot is kezel
2010. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Ez az Avidemux program bevált, végre valami ami kevesebb 10 perc alatt megoldja a problémát. Eddig bárhol kerestem a választ mindenki nagy bonyolult, és időigényes megoldást tudott csak mondani.

14:08-as, imába fogom foglalni a "neved":P

2010. máj. 17. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2010. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!