Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mitől van? Újratelepítettem...

Ez mitől van? Újratelepítettem a gépet, a telepítés előtt windows 7 ultimate volt és most is az van. (bővebben lent).

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate van a gépen, ma raktam újra. Semmi program nincs a gépen, DE még mindig ugyan azt csinálja mint azelőtt, hogy újra lett rakva. Írok és egy kis idő után eltűnik a kurzor és megint ide, a Google Chrome-ra kell kattintani, hogy tudjak írni, és még amikor játszok a gépen (például CS:GO-val), 1-2 percre az elindításra, fogja magát a játék és lerakja magát tálcára, és újra rá kell klikkelni, hogy tudjak játszani, és ez így megy tovább 1-2 perces ciklusokban.

2017. máj. 26. 23:52
 1/3 gnoomage ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy beragadt vagy rossz az eggyik gombod a billentyűzeten?
2017. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, írtam privátban...de ha kell itt is leírom..na szóval az van, hogy már volt ilyen, valahogy meg tudom nézni, hogy melyik gomb van beragadva?
2017. máj. 27. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha lehúzol minden USB eszközt. Ezek után ha elmúlik a probléma, kötögesd vissza egyesével az eszközöket. Valamelyik eszköznél biztosan jelentkezni fog a hiba, így tudni fogod melyiket kéne kicserélned. Először használj valamilyen csere eszközt, hogy megnézd mi van, ha kicseréled a hibás eszközt, már ha tényleg van hibás eszköz és nem hibázik még azután is, hogy lehúztál róla minden USB eszközt.
2018. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!