Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valahogy vissza lehet hozni a...

Valahogy vissza lehet hozni a jegyzettömbe írt szöveget? Bővebben Lent erről.

Figyelt kérdés

Nos nálam egy be vett szokás ha valakinek egy hosszabb terjedelmesebb fontos levelet írok azt elsőnek egy Jegyzettömbe írom és készítem ott küldési állapotba. nos..most eléggé egy idegesítő és kényes helyzetbe nyúltam bele.Mikor el készültem vele a cselekedeteim ezek voltak...1.jobb klikk összes ki jelölése

2.kivágás és be zártam a jegyzettömböt

másolnám be az elküldési helyére de semmit nem másolt be és így el is vesztettem a szöveget.

És hoppon maradtam.

Ezt az adatot valahogy vissza lehet szerezni ?

Vagy már ennek R.I.P ?

Nagyon jó lenne ha még körülményesen is de vissza lehetne szerezni mert nagyon szívélyes és nagyon nagyon terjedelmes írás volt.

Aki tud tippet vagy megoldást erre a dologra kérem írja le. Előre is köszönöm a segítő készségüket és a Normális Kommenteket !



#szöveg #jegyzettömb #szöveg vissza hozása
2017. máj. 29. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nem tudod beilleszteni, akkor nincsen a vágólapon. Ha nem mentetted el, akkor a hdd-n sem érhető el semmilyen formában, mert a notepad csak a memóriában tárolja, míg le nem mented. Ha bezártad mentés nélkül, akkor sajna a memóriából is törlődik.


Javaslom esetleg használj Notepad++-t, az már menet közben is csinál ideiglenes mentés, és bezárod a programot, vagy valami miatt pl. újraindul a géped, akkor sem veszik el a tartalom. Illetve ha készen vagy egy szöveggel, akkor ne kivágással, hanem másolással emeld át, és csak utána töröld.

2017. máj. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos ettől féltem, mivel el elmélkedtem ezen és én is erre a válaszra lyukadtam ki ahogy most te is nagyon jól le írtál.Viszont nagyon köszönöm az ajánlásod a Notepad++-ot még nem volt a ismereteim közt meg fogom próbálni ezt !

És igen, érthetetlen mód valahogy most ezt a kivágásos módszert alkalmaztam meg is lett az eredménye.

Még 1x köszönöm a segítséget és a tippet! :)

2017. máj. 29. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!