Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a hivatalos helyeken is illegális operációs rendszereket/szoftvereket használnak?

Figyelt kérdés

Úgymond betanuló "rendszergazda" vagyok, ma voltam kint egy bankban ahol az egyik géppel probléma volt. Amikor ránéztem a többi gépre is a legtöbb Windows 7 jobb alsó sarkában befigyelt az üzenet, hogy a Windows ezen példánya nem eredeti. (persze a hátteret nem dobálta át feketére, gondolom valami loaderrel oldották meg).

Hogy lehetséges hogy még a hivatali cégek sem vásárolják meg eredeti példányban?



2017. máj. 31. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Megveszik, csak rendszer gazda lusta, és copy - past -olja a rendszereket, ami azonos kulcsok de eltérő hardverek miatt az OEM kulcsokat előbb utóbb bannolva lesznek, ilyenkor telefonon újra feloldják, de van mikor a felirat ott marad, ami kikapcsolható registryből...


Nagyobb gond, hogy simán cibálják a vírusokat és virus védelem nulla.

USB -n vittem doksikat a helyi kormányablakba egy pendrive -on, mert behalt a nyomtatóm. :-D

Mindegy, elvittem ott kinyomták aláírtam...

Viszont ragadt valami Jefo32 a pendrive -ra. :-D

2017. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
40%
"mert behalt a nyomtatóm." Hová???
2018. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!