Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy jogtiszta dvd-re írt...

Van egy jogtiszta dvd-re írt windows 10-em. Még használhatom?

Figyelt kérdés
Amikor kijött a win10 kiírtam lemezre az operációs rendszert. Megnéztem és a lemezen 2015.07-ik hónapot mutat legutolsó műveletként. Először amikor még ingyen le lehetett tölteni azonnal feltelepítettem a gépemre ám nem sokkal le is töröltem, mert ugye még nem volt olyan jó a rendszer amilyen most. Az a kérdésem, hogy ezt amit kiírtam anno dvd-re azt most tudom úgy használni, mint jogtiszta vindows 10? Emlékszem volt egy olyan opció a microsoft oldalán, hogy megnézi a géped, letölti a rendszert és kiírja dvd-re. Én nagy valószínűséggel így csináltam. Szóval örülnék ha ez a lehetőség arra, hogy jogtiszta rendszer kerüljön a gépemre éljen még :)
2017. jún. 10. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azon a gépen aktiváltad már egyszer a Windows 10et akkor a Microsoft Supporttal felveheted a kapcsolatot és aktiválni fogják, vagy ha beléptél a Microsoft fiókoddal Windows 10en akkor elvileg be lehet, bár szerintem ez hülyeség, én újraraktam, semmilyen hardver nem változott, mégsem aktiválta.
2017. jún. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AntZ ***** válasza:

Továbbra is lehet ingyen frissíteni a Windows 10-re:

[link]

[link]

2017. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!