Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom gambling oldalakról...

Osvalda Gábor kérdése:

Hogy tudom gambling oldalakról a steamemre küldeni a skineket CS:GO-hoz?

Figyelt kérdés
A skinwind-on játszottam és kiírta hogy kéri a trade url-emet, be is másoltam minden jó és utánna ott volt, hogy send to steam, rámegyek és nem kapok semmit steamen! Megnéztem, hogy jó e az url és jó! Kérlek segítsetek!

#Ez csináld
2017. jún. 10. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy csereajánlatot kell kapnod egy bottól. Az ilyen oldalak egyik nagy buktatója hogy nincs elég rendelkezésre álló készletük (csak ígéretet kaptál a nyereményre) vagy minden bot le van foglalva (nincs elérhető ajánlattevő aki átküldi a skint).


A harmadik pedig hogy a gambling illegális így bármikor elvehetik az összes skint amit ilyen oldaltól kaptál, ahogy bármikor be is zárhatják az oldalak úgy hogy a berakott skin vagy befizetett pénzed nem kerül visszatérítésre és a nyereményt sem kapod meg.


Ha van eszed akkor nem használsz ilyen oldalakat. Arról nem beszélve hogy ezek nagyban elősegítik a szerencsejáték-függőség kialakulását, miközben nem is nyersz valós értéket csak egy játékban egy virtuális tárgyat.

2017. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!