Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tudd egy olyan videóvág...

Valaki tudd egy olyan videóvágót ami nem roncsolja a fájlt? Mert a Sony vegas hangkésést csinál meg képbutítást nekem legalábbis.

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ha újrakódolod a videot veszteséges tömörítéssel, akkor törvényszerű, h romlik a minőség.

Használj veszteségmentes (losless) tömörítést exportálásnál/rendernél, és akkor nem lesz semilyen romlás!

Ez tetszőleges videoszerkesztőnél beállítható.

2017. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Ugye, kifogástalan jártasságot szereztél a programban, és mindent tökéletesen állítottál be? Hát, sajnos akkor tényleg nincs mese, le kell cserélned, mert használhatatlan...

A GyK közönsége a tanúm, hogy nem vagyok híve a lopott szoftver használatának, de ennek nem az az oka, mintha lebecsülném a minőségét. Ha az egyik legnépszerűbb és legjobban bevált videószerkesztő nálad nem hozza a formáját, akkor biztos vagyok benne, hogy egyszerűen nem értesz hozzá. Ezen pedig nem segít az sem, ha akár naponta kapkodsz új program után -- hacsak nem sikerül szerencsés kézzel beletenyerelned egy olyanba, amelynek az alapbeállításai véletlenül éppen neked kedveznek, és esetleg csak a harmadik-negyedik kísérletednél nézel majd nagyot. A videó nem az a terep, ahol a program majd magától teszi a dolgát, ahogy az Isten megadta, leszel szíves tanulni.

2017. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó... Olyan hosszú volt, hogy nem is értettem. Ha berakom a videó fájlt és le renderelem akkor semmi baj, de ha megvágom a Sonyval akkor romlik minden. A beállításokat meg tutorialokból néztem.
2017. jún. 18. 20:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg nem szidom a Sonyit csak nálam valami baj van és mással vágnám de Sonyival szerkeszteném!
2017. jún. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!