Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Syberia játékban olvashatatlan a magyar felirat. Mi a megoldás?

A probléma az, hogy miután telepítettem a syberia magyar szinkronját ill. ezáltal egyben a feliratokat is, a magyar felirat olvashatatlan. Mikor még a szinkron nem létezett csak a magyar felirat, azzal szintén ez volt a baj. Itt van 2 kép hogy ábrázoljam a problémát:

[link]

[link]

Erre a problémára van valami megoldás? miért csinálja ezt a gépem? másoknak gond nélkül működik a felirat, hisz nem találtam az én problémámhoz hasonlót sehol a neten.

64 bites OR, windows 10-esem van. Próbáltam xp konfigurációval futtatni, rendszergazdaként, de eddig semmi sem segített.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Syberia, magyar felirat, felirat, olvashatatlanság

2017. jún. 21. 09:52  Privát üzenet  

A válaszok
játék verziója milyen? Ha jól tudom a magyarítás a dobozos DVD-s verzióhoz készült, de steames és gogos verzióval is működik, csak ott a videókkal kell trükközni kicsit.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. jún. 21. 18:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A játék CD-n van. Angol nyelvű cseh felirattal. Es esetleg az ilyen problémára van valami megoldás?

# 2/4Időpont 2017. jún. 21. 20:47 Privát üzenet
Gondolom akkor a cseh verzió miatt. Szerezd be steamen, pár száz forint szokott lenni, mást nem hinném hogy lehet tenni vele.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. jún. 21. 21:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi azért a segítséget :) annyira végülis nem tragédia, végigvittem annélkül is újból, csak kíváncsi voltam, hogy mi lehet ez :)

# 4/4Időpont 2017. jún. 21. 22:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A left4dead 2 című játék nem megy. Elindítom steam-on kiírja, hogy fut, de semmi nem jön be a játék! Kiírja, hogy szinkronizálás, majd eltűnik és már a fut felirat sem jelenig...
Felirat égetési probléma. Mi a megoldás? (bővebben lent )
Windows 7 alatt, egy képernyőn, két program, egymás mellett legyen megjelenítve. A Windows 7 snap, sajna nem jó, mert egyik programmal sem tudom használni (felirat szerkesztő...
Egy Samsung UE40F6320 -as tvm van, amely nem tudja lejátszani a pendriveomon lévő avi fájlhoz tartozó feliratot. Mi a megoldás?
Wordben felirat kimentése . Sub-ban és nem . Txt-ben hogy lehetséges? (a megoldás megvan, csak vérehajtani nemmegy; gyors segítség kellene)
Oblivion 4-hez feltettem a magyarosítást ( az egyetlen létezőt) de csak felírat van és nem beszélnek az emberek se tátognak. Megoldás?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!