Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program?

Létezik ilyen program?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy GIF kép amin mondjuk egy sörösüveg forog,ám háttér nélkül és ezt nem tudom beállítani Opera mozgóháttérnek,ezért kellene mögé rakni egy hátteret amin ugyanúgy forog a sörösüveg.Van erre lehetőségem?

2017. jún. 23. 00:16
 1/1 tabaki ***** válasza:

Sosem értettem, minek kell ilyen marhaságokkal még pluszban terhelni a gépet, de te tudod... Próbálj ki néhány erre szolgáló szerkesztőprogramot, valamelyikkel majd csak sikerül:

[link]

A programokat természetesen lehetőleg ne a Googleban megjelenő szoftvermegosztó oldalakról töltsd le, hanem keresd fel a saját honlapjukat.

Hogy szegény Photoshopot minek kéne egy ilyen alantas feladatra elővenni, az nem világos, de persze, azzal is meg lehet csinálni. Hogy pontosan hogyan, azt nem tudom, én Gimpet használok, abban a GAP nevű plugin éppen ilyesmikre való.

2017. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!