Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem olyan mmorpg-t...

Tudnátok nekem olyan mmorpg-t mondani, ami újabb, sokan játsszák, érdekes és fantasy témájú?

Figyelt kérdés

2017. jún. 24. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Probáld ki a Tera Online-t lehet ,hogy bejön.
2017. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát most azt mi nem tudjuk megmondani, hogy neked mi lesz érdekes, én a Guild Wars 2-t tudom melegen ajánlani, jelentősen eltér a legtöbb MMO-tól, és az egyik legbarátságosabb MMORPG közösség van itt (sok magyarral).
2017. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Black Desert Online újabb, elég kedvelt is és bele is illik a leírásodba. Ki lehet egy hétre próbálni ingyen, de az ára amúgy se túl magas most már.

Újabb még esetleg a Blade & Soul, Revelation meg a Riders of Icarus. A B&S elég kedvelt, bár engem nem fogott meg. A másik kettő túl koreai (p2w határos, az Icarus meg elég gagyi néhol meg picit copy paste másokból). Korábbiak közül ott van az Archeage ami élvezetes, de eléggé gyalázatos a kiadója (P2w) és a népessége is hanyatlik emiatt eléggé. Ha versenyképes akarsz lenni, akkor nem a legjobb választás talán, de nagyon hangulatos és szórakoztató tud így is lenni.


A jövőben jön azért majd pár ígéretesebb darab: Ashes of Creation, Dark & Light, Crowfall, esetleg a Bless Online ha végre beesik.

2017. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!