Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet telepíteni a flash...

Nem lehet telepíteni a flash playert, sérült, le van blokkolva, nem lehet engedélyezni, újat nem lehet letölteni. A videókat nem játsza le. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. jún. 24. 22:46
 1/3 Hominida ***** válasza:

A Firefoxszal az a legnagyobb baj, hogy nincs gyártója. Így nincs senki, akinek panaszkodni vagy javasolni lehetne, vagy akitől választ lehetne követelni. Így aztán ha elcsesznek valamit, akkor remélni kell, hogy egyszer majd helyrehozzák. Ezt még nem hozták helyre. A megoldási javaslatuk eléggé cinikus: ha nem működik, nincs is frissebb, akkor használj mást.


Mindenféle tanácsokat láttam már az about:config oldal piszkálgatásáról, mégis van olyan gép, amelyről átkozódva kellett letörölnöm a Firefoxot, pedig azon a gépen banki átutalásokat kellett volna csinálni Firefox-bővítménnyel.

2017. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kidobtam meg ujra letoltottem a firefoxot, de ugyanaz a helyzet. Mit kell csinalni ahhoz hogy elfelejtse melyik bovitmenyek vannak tiltva/engedelyezve? Hatha akkor mar le lehetne tolteni az uj flash playert. Vagy toroljem le az oreget? Ugy emlekszem akkor se engedte az ujat telepiteni. Facebook videok pl abszolut nem mennek...
2017. jún. 25. 08:19
 3/3 Hominida ***** válasza:

Csak az adhatna valami eredményt, ha visszatennél egy régebbi Firefoxot, én például a 23-ast használom jó ideje. Van, ami követeli a későbbieket, elsősorban a Gmail, de részemről az bekaphatja.


Videónézéshez használd az Operát. A Firefox ügyesebb böngésző lenne, de mára teljesen összegubancolták, az Opera még nincs annyira összegányolva.

2017. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!