Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5 ONLINE hol-hogyan tudom...

Doki1968 kérdése:

GTA 5 ONLINE hol-hogyan tudom az új harcijárműveimet tuningolni?

Figyelt kérdés
Van bunkerem, van mobil parancsnoki kamionom, vettem mindenféle rakétavetős - lánctalpas stb. szörnyeteget, de nem tudom felspécizni őket.

2017. jún. 25. 08:36
 1/6 farkas.pista5 válasza:
A kamionban tudod őket ha jól tudom :)
2017. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de hiába állok be a kamionba a kocsival, nem tudom tuningolni. Tudom szállítani, van a kamionban helye, van még kézifegyver-szoba és valami dzsojsztikos rakétaindítós szoba, de ezekhez sem férek hozzá. Tudom,

"először meg kéne tanulni angolul"....

2017. jún. 25. 17:22
 3/6 Nemohalacska ***** válasza:
A bunkerben van Research lehetőség vagyis kutatás ami ugyanúgy supplyba kerül mint a fegyvergyártás. Ezek a kutatások teszik elérhetővé a jármű és fegyver tuningokat de ez véletlenszerű lesz hogy éppen melyiket kutatod a 45 közül. Kutass az a lényeg.
2017. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,tudom én vagyok a béna , de nekem a bunker is elég bonyolult... Pontosítsd légyszives, hogy ha bemegyek a bunkerbe hova kell mennem pontosan, vagy a menüben hol találom ezt meg? Találtam egy "laptopos szobát" egy szerelő csávót ahol át tudtam festetni az új kamiont, meg egy céllövő termet. De a fegyvereket nem engedi belerakatni a kamionba (első-hátsó gépágyúk asszem)...
2017. júl. 1. 08:06
 5/6 Nemohalacska ***** válasza:
A laptopnál indítsd el a setup küldit azt csináld végig majd ugyanúgy a laptopnál állítsd át hogy csak a kutatással foglalkozzanak így gyorsabb. Ha elfogy a supply akkor resupplyzni kell ugyanúgy a laptopnál de azt akár megis veheted. Amúgy az egyes kutatásokat is megveheted ha van pénzed de mint mondtam véletlenszerű hogy mit kutatsz a 45 közül lehet pont nem azokat amiket be akarsz rakni a járművekbe.
2017. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan, csak kell hozzá CEO (ahhoz meg iroda), de megértettem-megtaláltam, köszi szépen! Szép napot!
2017. júl. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!