Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratettem a gépet és nem...

Újratettem a gépet és nem működik pár dolog?

Figyelt kérdés
Felraktam a géphez tartozó driver cd-ket és windows updatek is voltak.Jelenleg 7 frissítést jelez a windows de egyiket se tölti le és nem telepíti fel. Mikor elindítanám a Geforce Experienc-t azt írja,hogy nem tud elindulni, mert előbb telepíteni kell a .NET keretrendszernek 4 egyik verzióját. Mit tegyek?

2017. jún. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd a .NET keretrendszernek 4 egyik verzióját.
2017. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez megvolt,de azt írta,hogy nem lehet mert már fentvan...Mindegy megoldottam azóta,köszi. Manuálisan ki kellett venni windows updateből pár frissítést mert azok driver frissítések voltak amit ugye már cd-vel megoldottam.A sok kis frissítés és a sok be-ki kapcsolás segített
2017. jún. 25. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én először egy éve jártam így, akkor még csak Win10-nél jelentkezett nálam ez a probléma. Fél éve mikor telepítettem a saját gépemre Win7-et, akkor szintén ez volt és a megoldás csupán annyi volt, hogy hagyni kellett hagy tegye a dolgát. Este elindítottam, reggel már kész volt. 4-5 óra indítástól kezdve biztosan kellett neki.
2017. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van,csak türelmetlen voltam :D. Köszi a kommentedet!
2017. jún. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!