Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni, ha ugyan...

Mit lehet tenni, ha ugyan crackeltem egy játékot, mégis azt írja ki, hogy valami anyámkínja. Dll (már bocsánat) fájl hiányzik. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem indul el.

2017. jún. 28. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kell rakni a legújabb DirectX-et, amit még támogat a videókártyád.
2017. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az megvolt.

Közben letöltöttem azt a bizonyost dll-t, de most meg azt írja ki, hogy az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni.

Hogy én mindig beszopom ezekkel az idióta játékokkal...

2017. jún. 28. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:

anyámkínja.dll? Ez olyan mint amikor odamész az orvoshoz és annyit mondasz, FÁJ. Hogy hol? Hát FÁJ.


Mégis milyen DLL? Mert hogy marhára segítene megoldani a problémát. A DLL letöltése hülyeség és semmit nem ér, ez megint olyan mintha levágnák a lábad és meginnál 1 liter vért, hogy ne vérezz el. Logikátlan és nem működik. A DLL fájlt a megfelelő program fogja telepíteni ami neked épp hiányzik.

2017. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kell venni, nem pedig lopni!
2017. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontos név nem ártana, de legvalószínűbb, hogy innen hiányol valamit. [link]
2017. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Meg kéne venni a játékot, ha már túl retardált vagy utánna olvasni bárminek is
2017. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rákeresel a hiányolt DLL nevére, letöltöd, és berakod a System32 mappába. Ennyi.
2017. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!