Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megnyitni RAW...

Hogyan lehet megnyitni RAW képet photoshopban?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném megnyitni a raw képet hogy rétegből újra megnyitni.Néztem videókat hogy konvertáljam inteligens objektummá és kétszer kattintsak rá de semmi.Valamint olyan videót is néztem hogy CTRL+Shift+A de úgy sem megy.Nagyon fontos lenne nekem hogy rétegből is vissza tudjam nyitni a RAW fájlt.Photoshop CS6 - om van.
2017. júl. 2. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A raw nem egy formátum. Jelentése "nyers". Olyan fájlokat jelölnek vele, amikben ott van az adat, de szabványos struktúra nélkül. Lehet benne bármi...


Talán Irfanview felismeri a tartalmát, és megnyitja neked, utána elmentheted valami használható formátumba.

2017. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

# 1/1


Elmondok egy konkrét példát. készitek photomarge segitségével egy panorámát RAW formátumban tehát még nem mentettem el és beteszi nekem rétegbe CR2 formátumban vagyis még megvan a nyers kép csak nem camera raw alkalmazásban van megnyitva hanem már rétegben van a photoshopban és onnan még szeretnék valamt alakitani rajta tehát vissza kell nyitnom a raw alkalmazásba.Ezt szeretném elérni.

2017. júl. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!