Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a viber "megtek...

Mi a különbség a viber "megtekintve" állapot és az "utoljára elérhető" között? A megtekintve azt jelenti, hogy mindenként használta a vibert? Belépett és beszélgetett?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 15:22
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Verziófüggő. A régebbiekben (6.0 és alatta) a látta/megtekintve valóban látta. Az újabbak esetében mobilon ez már kétes... én ezért használok régebbit inkább.

Az utoljára elérhető a régiben azt jelenti, hogy mikor volt a neten utoljára. Sok esetben kiír valami időpontot, de ha elkezdesz neki írni, akkor ránéz elérhető-e és ha igen, ki is jelzi. Ez a takarékos beállítások miatt van (aksikímélő mód, adatmennyiség kímélő).

A megtekintve azt jelenti, hogy a te üzenetablakodra kattintott. Amíg nem volt megjelenítve, addig csak elküldve van.

2017. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tehát akkor ha jól értem, az, hogy "megtekintve" mindenként azt jelenti, hogy a KETTŐNK üzenetét nézte meg? Nem azt, hogy egyszerűen csak a Viber üzeneteit? Bocsánat az értetlenkedésért, csak fontos volna tudnom. Köszönöm.
2017. júl. 6. 11:06
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.Nem tiszta,hogy a "megtekintve" azt jelenti,hogy a viberbe lépett be,vagy konkrétan a mi kettőnk beszélgetésébe.
2017. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztosan nem a kettőtök beszélgetését nézi meg,abban az időpontban,amit a név alatt látsz. Van olyan kontaktom Viberen,akivel 1x váltok üzit 1 héten. Neki óránként van megtekintése. De nyikván nem a mi kettőnk beszélgetését nézegeti,hanem kap valakitől egy üzit,amit megtekintett ekkor meg ekkor. Remélem a Viber következő verziójában ez másképp lesz,mert nem túl jó,hogy látni lehet ki mikor hányszor kap üzit mástól...
2017. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!