Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik a Windows 7-es számára...

Csicsky kérdése:

Létezik a Windows 7-es számára a Windows Movie Maker ingyenes változata?

Figyelt kérdés
A Windows Movie Maker a Windows XP számára ingyenes volt. A kérdésem az lenne, hogy létezik-e a Windows Movie Maker-nek ingyenes változata a Windows 7-re (Windows 7 Professional Service Pack 1), a 64 bites operációs rendszerhez. Ha igen, hol található meg?

2017. júl. 19. 13:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Én még fizetős Movie Makerről nem is hallottam.

Beírod google-be hogy "Movie Maker Windows 7-re" és nagyjából ötszáz letöltési lehetőséget kapsz.

2017. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dongaben ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy nem része az Op. rendszernek, mert egy ideje sokkal jobb,ingyenes videószerkesztők letölthetőek. De, ha a "MovieMaker" kell, akkor a Microsoft oldaláról célszerű letölteni ingyen...
2017. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Le van már töltve, mármint a trial verzió van letöltve, de ezzel nem tudom elmenteni a kész videót, csak a projektet. Nekem a trial helyett az ingyenes kellene, ami ha nem is tud annyit, mint a trial, de gond nélkül használható.
2017. júl. 19. 13:52
 4/15 Dongaben ***** válasza:
100%
Hmmm... Szerintem "Uninstaláld" a mostani telepítést, és keress más, teljes verziót. (Amúgy, csak kíváncsiságból...Miért kell a "MovieMaker"? Sokkal jobb ingyenes, könnyen használható program van...)
2017. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

létezik hát, ráadásul mindig is ingyé volt, szerintem te valami szart szedtél le


egyébként a támogatása megszűnt, microsoft oldalról többé nem tölthető le, azonban itt fent van: [link]

2017. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Trilál verziójú múvi méker ? Azosztigggen. :)
2017. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Most pontosan nem tudom, hogy honnan, de a kettő közül valamelyikről lett letöltve és ami letöltődött az trial verzió:


[link]


[link] windows-movie-maker.html

2017. júl. 19. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a topiknyitó hozzászólásban említett Windows (későbbiekben Live) Movie Maker ( [link] ) és a #7-es hozzászólásban megadott Windows Movie Maker nem ugyanaz. Előbbit a Microsoft csinálta, aminek aztán megszűnt a terméktámogatása, nem tölthető le a hivatalos weboldalról.

Utóbbi csak egy "névbitorló".


Ha teljesen ingyenes videószerkesztő kell, tudok javasolni pár alternatívát:

* Avidemux: [link] - ez egyszerűbb vágási munkálatokhoz (ha nem akarsz effektezni, akkor elegendő lehet)

* Shotcut: [link]

* Openshot: [link]

* Lightworks: [link]

* PiTiVi: [link]

* KdenLive: [link]

* Blender: [link] (ez mondjuk elsődlegesen 3D modellező alkalmazás, de van benne videószerkesztő)

2017. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!


Már sikerült megtalálni a free verziót.

2017. júl. 22. 18:48
 10/15 tabaki ***** válasza:
Khm... az nem „free verzió”, hanem alighanem a valódi.
2017. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!