Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha előfizető vagyok Google...

Ha előfizető vagyok Google Music-on, utána hallgathatok és menthetek ingyen zenéket, vagy azért is fizetnem kell?

Figyelt kérdés

#zene #Google #Google Music
2017. júl. 22. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha előfizetszm, akkor a zenéket tudod offline hallgatni, DE magát a zenét nem kapod kézhez, és csak a google musicon keresztül hallgathatod offline. Ugyan ez van a spotify-val is. Ha bárhol, bármin, bármilyen lejátszóval szeretnél zenét hallgatni, akkor ezek erre nem valók.
2017. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
Menteni mondjuk a YouTube-ról tudsz zenét Online konverterrel MP3- ba pl...
2017. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem offline hallgatásra értettem, hanem appon belüli mentésre, mint pl. Spotify esetében a "hozzáadás a zenéimhez" funkcióra. Ha előfizetek Google Musicon, akkor meg tudom hallgatni a zenéket, és tudom őket a saját könyvtáramba menteni, vagy a zenéket is meg kell vennem?
2017. júl. 22. 11:33
 4/5 Dongaben ***** válasza:
A merevlemezre, vagy másra nem tudod lementeni, tehát csak hallgatni tudod. Átmásolni...stb. nem tudod.
2017. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem merevlemezre, vagy adathordozóra gondoltam. Felejtsük el akkor a mentést.


Tehát, a lényeg az, ha előfizetek a szolgáltatásra, az elérhető zenék ingyenesek már a hallgatásra, vagy meg kell a zeneszámokat is vennem egy x összegért, hogy lejátszhassam?

2017. júl. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!