Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash player-rel kapcsol...

Adobe Flash player-rel kapcsolatos kerdes?

Figyelt kérdés
fel akarok menni egy weboldalra de nem enged.azt irja ki hogy kell Adobe flash player 6.ad egy linket de onnan csak a 10es verziot tudom letolteni.le is toltottem de nem hozta elo az oldalt.ramentem egy 6os verziora letoltottem de nem jon ele ugy sem.a 9est is letoltottem de azzal se megy.valaki adna egy normalis linket ahol le tudok tolteni egy normalis adob flash player 6ot vagy 10et? legyszi
2010. máj. 22. 15:59
 1/1 anonim válasza:
[link] ,jobb oldal, get adobe flash player. Javaslom, hogy telepítsd a shockwave playert is (get adobe shockwave player). Ezetúl vannak olyan oldalak is, amelyek JAVA futtatókörnyezetet is igényelnek. Az ehhez szükséges programot a java.com-ról töltheted le (free java download)
2010. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!