Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ennyire fogyatékosan lett...

Meggyespupák kérdése:

Ennyire fogyatékosan lett megcsinálva a Prince of Persia: The Sand of Time magyarítása?

Figyelt kérdés

Komolyan csak a játék főmenüje magyar? KOMOLYAN? Ezt magyarításnak merik nevezni és még a magyarítások portálon is fenn van! És ezt valaki ki merte adni a kezei közül, a nevét adta hozzá és munkának nevezte? LOL! Az egész játékban mikor angolul beszélnek egy magyar felirat sincs és mikor esetenként alul megjelenik az angol felirat (gombkiosztások) és a "magyarítás" telepítve van, az egész vicces (azaz nevetséges)! Töröltem is a f***szba! De a játékot végigviszem! :D Azt hittem normálisan van megcsinálva, de nem! Nehogy már magyar legyen! :D Ha majd magyarosította valaki szóljon, mert ez egy rakás kaka!

A kérdés az lenne: mi értelme van csak a főmenüt magyarosítani? o.O



2017. júl. 30. 04:26
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ne túráztasd magad ! Örülj hogy valaki időt , energiát nem kímélve megpróbálkozott a lefordításával. Mennyit is fizettél érte ? Ja hogy semmit, mert ráadásul ingyenes ? Gondolom anyukádnak is így köszönöd meg a vacsorát amikor eléd rakja. Ugye ?


A kérdés az lenne: Mi értelme volt ennek a kérdésnek ?

(Azon kívül, hogy jól lejárattad magad)

2017. júl. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, de amúgy igaza van a kérdezőnek.

Ha valóban ennyi, akkor inkább bújjon el, aki csinálta.

2017. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Talán kicsit durván fogalmazott a kérdező, de szerintem is igaza van. Ha valaki nem tud valamit normálisan megcsinálni, bele se kezdjen. Ne keltsen hamis reményeket senkibe se, egy kis népszerűségért.
2017. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Tanulj meg angolul. A mai világban már szinte életképtelen, aki nem tud angolul.
2017. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Durván, és bután fogalmazott. Továbbá semmi értelme sincs ennek a kérdésnek.

Mert ha itt 4-5 ember leírja, hogy igaza van, és szerintük is rossz a fordítás, akkor azzal mennyivel lesz jobb neki ?

Ez olyan mint amikor a facebookon kiírja valaki, hogy "Szerintetek jó nő Csobot Adél ? "

Igen az. Vagy nem. És akkor most mi van ???

2017. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Tekintve, hogy a játékban nincs se felirat, se egyéb szöveges elem a főmenün és a tippeken kívül, mit szerettél volna még, hogy lefordítsanak? Szinkront? Ahhoz stúdió, színészek, és komoly költségvetés kell. Nem fogja egy amatőr fordító megcsinálni, még a hivatalos kiadók is ritkán élnek vele.
2017. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy egyesek ilyen primitívek lesznek, hogy majd belém kötnek! De ennyire?

A ***** anyját az 1. az 4. és az 5. embernek! Ki a f***** szólt hozzátok, ha csak vitázni jártok ide ti szenny-g****k!

1. hozzászólónak: hűha rohadt nagy energia kell a főmenühöz! Te is biztos a napi 8 órádból csak 15 percet dolgozol aztán hazamész, mert azt hiszed vége! xD Miért nekem kéne a fordításokért fizetni, te b***** g*****! Én nem kértem, hogy lefordítsák! Senkit sem béreltem fel! Ha már valaki ingyen hozzálát csinálja meg teljes szívéből ne félvállról! Anyámnak semmi köze ehhez te b***** sz***** féreg *****i gerinctelen vagy! Pofádat beverem! Anyám és az én kapcsolatomat ne vond be semmibe te csicska életű moslék *****i! Találd meg az értelmet benne és ne fogyatékoskodj!

A 4.-nek! Ki a f****szom mondta, hogy nem tudok angolul? Ha én tudok angolul és egy játékot magyar feliratosan akarom megnézni, mivel az van odaírva, HOGY MAGYAR FELIRATOS, AKKOR NE HAZUDJANAK A POFÁMBA AZZAL, HOGY CSAK A MENÜ KAPOTT FORDÍTÁST! Te k*****g b***! Beledöglöttél volna az értelmes válaszba, mi?

5.-nek: Ja van benne valami, amit írsz! De a bután fogalmazásom viszont nem igaz! :) Jöjj rá az írásom értelmére! Sajnálom, hogy az olyan hülyék, mint te nem értik mi célt szolgál!


A 6.-nak is válaszolnék, de neki nem durván: De van néha felirat a játékban (nem a beszélgetéseknél). Mivel azt írta magyar felirat elvártam, hogy mindent magyarra fordítsanak le, amit épp beszélnek. Különben nem érdemli meg a fordítás szót.


Mindenkit értékeltem.

2017. aug. 28. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm azt az intellektuálisan túlfűtött privátot. :)
2017. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szívesen, máskor is. :) A többieknek is írnék, de névtelenek :D Még regisztrálni sem tudnak! :P
2017. aug. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!