Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom megnyitni a fájljaim...

Nem tudom megnyitni a fájljaimat, mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Felraktam a Windows 7-et a gépemre. A régi winyómon rajta hagytam az Xp-s adataimat, fájlokat vagyis mindent. Viszont ezek közül a fájlok közül nagyon sokat nem enged megnyitni, mert nincs meg hozzá a felhasználói jogosultság (még rendszergazdaként sem), ezért minden egyes fájlon módosítanom kell a hozzáférési jogosultságot. Ezt hogy lehetne megszüntetni, mert csoportosan nem tudom módosítani a dolgokat.
2010. máj. 23. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a 7 nem nagyon tudja kezelni az xp-ét.
2010. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bootolj be az XP-vel, és másold ki a "Documents and Settings"-en kívülre a fájljaidat. Utána már engedni fogja a másolást.

Jó tanács: ne tarts semmi fontosat a Documents and Settingsben, ott lehet leghamarabb baja... Külön mappába, még inkább külön partícióra rakj mindent.

2010. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem tudok az XP-vel bebootolni. Amúgy nem csak a documentums and settings mappában van korlátozva a hozzáférés. Nem lehet ezt a zárolást valamivel feltörni?
2010. máj. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!