Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Synthesia zongora beállítási...

Synthesia zongora beállítási problémák? HELP

Figyelt kérdés

Adott egy 49 billentyűs midis zongorám. A program felismerte, de az oktávokat a programon nem a c1 től érzékeli a c5 ig hanem c2-c6..

Ezt megoldottam hogy a zongorán tudom állítgatni fel le az oktávokat így az jó...


Szóval mikor bele rakok egy midi zenét két kézzel jól le játszható, de mikor az egyik kézzel próbálok játszani akkor az egész elcsúszik, és ezt nem tudom állítani úgy hogy feljebb vagy lejjebb állítom a oktávokat .

Mert az egész olyan hogy a jobb kezem felől + 4-5 hangot rak rá, ami nekem fizikailag nincs a zongorámon, és a bal oldalról levesz ugyan ennyit és azt meg nem érzékeli ha nyomkodom.


És hozzáteszem hogy ezt gyakorló módban mikor muszáj nyomkodni valamit, és így a zene felénél abba kel hagynom mert nem tudok tovább menni, és ami levágásba van azt meg át ugorja.


Hogyan tudnám beállítani?



2017. aug. 12. 11:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!