Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Német filmekre magyar felirat...

Német filmekre magyar felirat rakás hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hallottam olyanról, hogy letöltesz egy német filmet és magyar feliratot hozzá aztán egy programmal a feliratot rá rakod a filmre. Kérdésem, ezt hogyan lehet és milyen programmal? Nagyon sokat segítene ha valaki elmagyarázná vagy egy tutorial videot dobna mert még csak ötletem sincs hogyan keressek rá. :/ Nyelv tanuláshoz kellene. Előre is köszönöm. :) <3
2017. aug. 14. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol nézed? Elég sok esetben a médialejátszók és tévék is automatikusan felismerik és betöltik a sorozatot, csak legyen a filmmel egy mappában és karakterazonos néven.
2017. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát VLC-vel szeretném nézni de bármivel szívesen nézném ha meg tudnám oldani a feliratot. Szóval lehet olyat, hogy berakom a feliratot a VLC bizonyos mappájába és lesz rajta felirat? Vagy hogyan is működik ez? :D
2017. aug. 14. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Van a filmed, az benne van X mappában, ahol tárolod. Ugyanoda letöltöd és bemásolod a feliratot, majd átmásolod a film nevét hogy a felirat neve is azonos legyen (a kiterjesztés nem). Ezután elindítod a filmet és automatikusan betölti a feliratot.


Ha ez a módszer nem tetszik, akkor elindítod a filmet és behúzod a lejátszóablakba a feliratot, ez egyenlő a tallózással.

2017. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A film mellé teszed úgy, hogy a kiterjesztés kivételével ugyanaz legyen a fájlnév. Pl.:


- nyúlfos krónikák.mp4

- nyúlfos krónikák.srt

2017. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon szépen köszönöm. <3 Ma este meg is próbálom aztán ha van még kérdésem akkor jövök. :D
2017. aug. 14. 16:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaa még valami. Tudnátok küldeni nekem egy oldalt ahol lehet magyar feliratokat letölteni? :D Köszii
2017. aug. 14. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:

feliratok(.)info

hosszupuskasub(.)com

filmfeliratok(.)org

Zárójelek nélkül, de másképp nem engedi betenni.

Ezken kívül az opensubtitles.org oldalon is lehet találni magyar feliratokat.

2017. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, már csak egy kérdésem van mivel én sem játékokat sem filmeket nem szoktam letölteni. Szóval netán tudsz olyan oldalt mondani ahol lehet letölteni német szinkronos filmeket vagy sorozatokat? :)
2017. aug. 14. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt már nem írhatnak mert tiltja az oldal (szerzői jog megsértése). Ilyenért törölhetik a kérdésedet.
2017. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Köszönöm szépen az eddigi segítségeket! <3
2017. aug. 14. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!