Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy hdd-m, amin könyvtárst...

Van egy hdd-m, amin könyvtárstruktúrában van elszórva kb 1000db VOB videó fájl . Ezeket szeretném tömöríteni, de automatikusan. Hogyan?

Figyelt kérdés

Azaz nem szeretném egyesével kikeresni őket.

Milyen lehetőség van erre?



2017. aug. 15. 20:55
 1/4 Hominida ***** válasza:
100%

1.) Total Commanderrel boldogulsz?

2.) Egyenként tömöríteni vagy az egészet egybe? Nem lesz kicsit túl nagy?

3.) A VOB fájlok már tömörítettek, csak némi kísérő adat van optimalizalatlanul tárolva. Kevés haszna van a további tömörítésnek.

4.) A tömörítéskor megtartsa a könyvtárstruktúrát?

2017. aug. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ffmpeg +

batch script

powershell script

bash script

2017. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyenként szeretném tömöríteni

megtartani a könyvtárstruktúrát


ez nekem új, hogy a VOB optimális lenne

tudtommal a DVD lejátszók számára készített formátum, aminek az a lényege, hogy gyorsan ki lehessen olvasni, és ne kelljenek igényes algoritmikus lépések a lejátszásához, de ha ez nem követelmény, akkor van olyan formátum, ami tömörebben tud tárolni, ez elég egyértelmű nekem

2017. aug. 16. 08:33
 4/4 Hominida ***** válasza:

A videó szegmensei (beállítás szerint kb. 20-50 frame) önmagukban hatékonyan tömörített szakaszok, ezért az egész VOB-on egy fájltömörítő még solid módban is csak nagyon keveset tud nyerni. Videófájlok becsomagolásakor ezért én néha a tömörítés nélküli módot is bekapcsolom, nincs sok különbség. Ha a helynyereség a cél, akkor ezért nem érdemes a tömörítést végigcsinálni.


Sajnos most nem tudok olyan paramétert egyik tömörítőhöz sem, amelyik a kért variációt valósítja meg.

2017. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!