Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom a webcamot...

Szucsipeti kérdése:

Miért nem tudom a webcamot használni, és miért nem tudok videókat lejátszani?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy amióta újra lett rakva a gépem (win 8.1) egy csomó videó lejátszási problémám van! Pl. :nem tudom használni a webcamot, a face-n megosztott vidókat nem játsza le, és még sok hasonló oldalon videót se, és nagyon sok programot nem tudok telepíteni mert nem engedi! Feltelepítettem már mindenféle flash playert, codec pack-ot, és mindenféle progit de semmi. Mi lehet a baj?
2017. aug. 19. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek telepítvea a hardvervezérlők.
2017. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Számítógéphez kapott lemezről is telepítve vannak a cuccok!vagy mik azok a hardvervezérlők?
2017. aug. 19. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden "hardware"-hez van egy "software". Egy kütyü + 1 program, amely azt működteti. Ezt nevezzük "driver"-nek. Azaz hárdver-vezérlőnek. Ha nincs program (alkalmazás) nincs ami működtesse az eszközt, mivel minden eszköznek "saját nyelve" van.
2017. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az i-netről majdnem mindet le lehet tölteni. Csak Írd be az eszköz nevét, és a változatát. Példa: "Genius - SP-HF 850x" és utána hogy driver, vagy software és még "FREE DOWNLOAD" én pont a hangfalamat írtam, ehhez nem lesz software =D
2017. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!