Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a megoldás erre? (kékhalál)

Mi a megoldás erre? (kékhalál)

Figyelt kérdés

A laptop : HP PAVILION 15-AF101NH P1P92EA


Időnként kékhalált kap a gép a következő hibával: bcmwl63a.sys


Rákerestem, mit lehet ilyenkor tenni. Több oldalon is az volt a javaslat, hogy állítsam vissza a wifi illesztőprogramját korábbi verzióra. Ha pedig visszaállítom, a jelerősség egyesen van és a net is lassabb.


Ha bármely frissebb driver van fent, akkor jó az internetsebesség, de kékhalált kap a gép.

Ha a legrégebbi driver van fent akkor nincs kékhalál, de 3 méterről már nincs jel, annál közelebb is csak lassabb.

Mi a megoldás erre a problémára?



2017. aug. 20. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy jól működő usb-s wifi sticket.
2017. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval a hálózati kártyával van a baj?
2017. aug. 21. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a laptopod támogatási oldaláról az operációs rendszeredhez telepíthető drivert és telepítsd fel. Windows 10 esetén lehetőség van a driver javítására, ha megnyitod az Eszközkezelőben a Broadcom Wifi adatlapját.
2017. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja: igen a wifi driverrel van a gond.
2017. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megcsináltam, telepítettem a legfrissebb drivert is, és annál is ugyan ez a baj. Minden verziónál ez a baj, kivéve a legrégebbit.
2017. aug. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!