Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A TVpaint működése állandóan...

A TVpaint működése állandóan leáál, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nos az lenne a problémám hogy a Tvpaint (ingyenes verzió 10-es) a gépemen gondolt egyet és most nem működik.Több hónapon keresztül használtam de most állandóan hibaüzenetet ír ki.Többször is újraraktam , több verziót is , de mindig azt írja ki hogy a TVpaint működése leállt a Windows megoldást keres a problémára .

2017. aug. 24. 13:45
 1/6 AntZ ***** válasza:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.

2017. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm kipróbálom :)
2017. aug. 26. 15:42
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos így sem működik ugyanazt írja ki :( a rendszer karbantartás meg nem talál hibát
2017. aug. 26. 16:11
 4/6 AntZ ***** válasza:

Akkor próbáld ezeket: rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet. Ha nem tudnak hiba nélkül végigfutni a parancsok, akkor futtasd őket csökkentett módban.

2017. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm működik :))))))
2017. szept. 9. 16:56
 6/6 anonim válasza:
Hali! Nekem is most éppen egy ugyan ilyen problémám van de a fenti megoldások közül egy sem segitett. van egyéb megoldás? Próbáltam ujratelepiteni, net nélkül inditani, C és D meghajtóról is, akkor kompatibilitási cuccost leszedni hozzá, de semmi...
2018. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!