Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ennek a régi DOS-os játékna...

Mi ennek a régi DOS-os játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Egy ősrégi, 1988-1992 körüli DOS-os játékról van szó. Annyira emlékszem belőle, hogy volt egy kis figura, talán egy földönkívüli, aki az intróban leszállt egy bolygóra (talán a Földre, nem tudom) és a játék során vele kellett különböző színű és esetleg formájú gyémántokat, köveket ellődözni úgy, hogy a feje tetején voltak a kövek, a feje háromszög alakú volt, és a teteje volt az egyenes rész :D és azon voltak a kövek. Elég nehéz volt irányítani azt tudom, két billentyű kombinációjával kellett ellőni.

Már nem emlékszem pontosan, hogy hova és miért kellett lőni a köveket, de ilyen bubble shooterszerűség lehetett=egy adott színből x-et kellett összerakni egy helyre, hogy eltűnjenek? Passz.


Pár éve megtaláltam és le is töltöttem, de valahova eltűnt. A dosgamesarchive.com -on nincsen és már a legtöbb nagy DOS játékos oldalt is végigböngésztem, Google-ben kerestem, képeket is néztem, de nem találom. Kicsit sem rémlik a címe, de lehet ha látnám leírva eszembe jutna, hogy az az, de inkább képek alapján keresgélek.

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni :):)



2017. aug. 25. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Cosmo volt a neve, szerettem gyerekkoromban :)
2017. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem hiszem hogy az mégsem :( De hasonlít :D
2017. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Ma megtaláltam Youtube-n, egy DOS játékokat bemutató 2 órás videóban :D Boppin' a neve a játéknak.
2017. aug. 27. 16:53
 4/4 A kérdező kommentje:
És 1994-es...ezt nem tudtam pontosan.
2017. aug. 27. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!