Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kezd el az Avast Behavio...

Miért kezd el az Avast Behavior Shield rengeteg RAM-ot zabálni a háttérben? [Bővebben lent! ]

Figyelt kérdés
Már másodjára tapasztaltam, hogy miközben egyszerűen csak böngészgettem, egyszer csak elkezdett iszonyat akadni az egész gép. Gyorsan nyomtam egy "control alt delete"-et, majd behoztam a feladatkezelőt, ahol láttam hogy olyankor az Avast Behavior Shield nevezetű program szinte az egész Memóriát (RAM-ot) leterhelte. Ezután újraindítottam a gépet és most jelenleg ugyanúgy fut a háttérben csak már egyáltalán nem terheli le a RAM-ot. Lehet pucolom le az Avast-ot egy az egyben ahogy van, de akkor is érdekelne, hogy mitől van ez a probléma. Esetleg tapasztalt-e már valaki ilyen jellegű problémát? A válaszokat előre is köszönöm! ;)

2017. aug. 26. 21:34
 1/1 Hominida ***** válasza:
Az Avast víruspajzsnak és víruskeresőnek elég jó, de a viselkedésvizsgálójuk elég kiforratlan. Nem kell beáldoznod az egészet, de teljesen le kell szedned és újratelepítened, most már enélkül.
2017. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!