Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐS! Milyen programmal...

SÜRGŐS! Milyen programmal lehetne ilyen képet csinálni? (további a leírásban)

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni olyan képeket, ahol egy alakban benne van a természet, vagyis, hogy az adott személynek az alakja látszik halványan, az arca is, de nagyjából rá van vetítve egy kép, leggyakrabban természet fotó. Pont mint itt: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 2. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Adobe Photoshop? Gimp? Elméletileg ezekben lehet ilyeneket csinálni.
2017. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. szept. 2. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Photoshop vagy Fireworks.

1 perces munka, ha kell segitseg irj batran.

2017. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy hívják hogy double exposition effect, ha erre a kifejezésre keresel sok tutorialt találsz... de mint ahogy a többiek is megválaszolták, bármilyen rétegkezelésre alkalmas fotószerkesztővel meg lehet csinálni
2017. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:

#4 +1


Minden rétegeket kezelő képszerkesztő alkalmas rá, nemcsak fizetős program fölösleges, de az ingyenesek közül sem kell hozzá komolyabb tudású. Az alsó rétegre teszed a természetfotót, a felsőre a figurát, és az utóbbit kiradírozod ott, ahol az alsót akarod látni.

2017. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:

Ez speciel mégiscsak Gimp:

[link]

2017. szept. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tabaki:


Szerintem a radírozás helyett sokkal szebben meg lehet csinálni, ha az "opacity" (átlátsz-hatóság) beállítást használod.

Jobban be lehet állítani az árnyalatokat.


De nyilván a Te megoldásod sokkal egyszerűbb.

Ezt is megjegyzem, ha szükség lenne rá.

2017. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:
Persze. De az opacity (fedés) állítgatásán túl is van még több lehetőség. Én valóban minél egyszerűbb és minél általánosabban használható módszert javasoljak, tapasztalat birtokában sokkal fifikásabban is megközelíthető a feladat. Nem, mintha ennek a szándéknak túl sok nyoma lenne a linkelt képen...
2017. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
+ Én valóban arra törekedtem, hogy minél egyszerűbb és minél általánosabban használható módszert javasoljak... stb.
2017. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!