Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom levenni az írásvédetséget, eredeti Pc DVD játékról?

Figyelt kérdés
Szeretnék átmásolni egy játékot, de írásvédett. A játék eredeti.
2010. máj. 26. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:

gyárilag így olvasztják a DVD-t, hogy rajtavan a tartalom, mert így olcsóbb, mint a lézeres írás.


az ilyen DVD lemezeket rendszerint 4-8 gigás ISO fájlokba olvassák be a merevlemezre, és onnan csatlakoztatják a virtuális DVD meghajtóba.


de ha már megvan a fájl, akármennyi DVD lemezre ráírhatod.

2010. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja lemaradt: Nero az egyik legjobb program hozzá, varázslókkal segít téged
2010. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért ez ettől picit bonyolultabb, mert eredeti játékot hiába másolsz le Nero-val, vagy akármivel, a játék kérni fogja az eredeti lemezt, és a másolatot hiába adod be neki, az nem lesz jó.

A kérdés rátapint a lényegre, tehát HOGY lehet LEVENNI az írásvédettséget.

Persze, az írásvédettség nélkül maradt, crackelt, vagy akármilyen másolt játékot már lehet az előző által leírt módon másolgatni, de addig el kell jutni.

2010. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előbb a gépre kell másolnom a tartalmat az eredeti DVD-ről, csak innen tudom írni, egy meghajtóval dolgozom.
2010. máj. 26. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:

12:50


Eredeti gyári DVD lemezről készül az ISO, a nero meg nem gyökér már, hogy ne ismerje fel a jogvédett lemezt, és a technológiát, hogyan írja az ISO fájlt, hogy a szándékos szektorhibák is meglegyenek


minek crackelje, ha hiteles másolatot mountol be?

én is így játszok, eredeti lemezeimet beolvasva vannak mountolva, és eredetinek látja, fut a játék

2010. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Panzers valamelyik részével próbáltam vagy 2 éve, hogy Nero-val lemásolom .iso-ba a gépre, és nem ment.
2010. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik Nero-val tudod ezt megcsinálni?
2010. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak!!
2010. máj. 27. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!