Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni ebben a...

Tudnátok segíteni ebben a Powerpoint-témában?

Figyelt kérdés

Nincs Microsoft Office csomagom, csak Openoffice-om.


Letöltöttem a Powerpointot, de nem tudok vele új dokumentumot létrehozni, csak már létezőket megtekinteni, amiket e-mailben kaptam. Nekem normális Microsoft Office Powerpointra van szükségem!


Ha már van Openoffice-om, akkor a gépem el tudna viselni egy Microsoft Office Powerpointot? Ha igen, akkor linkelnétek nekem egy olyan oldalt, ahol olyan Powerpointot tudok ingyenesen letölteni, hogy képes vagyok vele új dokumentumokat létrehozni?



2017. szept. 6. 18:03
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Az OpenOffice programcsomag Impress elemével készíthetsz új bemutatót, amit Powerpoint formátumban is menthetsz.

(persze 100%-os egyezést ne várj el)


[link]

2017. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Amit letöltöttél, az nem a PowerPoint, hanem valószínűleg csak a nézegetője. Ez majd a vetítéskor lehet hasznos, illetve olyan szempontból, hogy munka közben ellenőrizd, hogyan viselkedik az OpenOffice-ban létrehozott .PPT(X) fájlod. További ingyenes megoldások: LibreOffice (Impress), WPS-office (Presentation). Utóbbi angol nyelvű, de állítólag a leginkább kompatibilis a Microsoft Office-szal:

[link]

[link]

Ha diák/tanár vagy, ingyen használhatod az MS-Office 365-öt:

[link]

Az legyen tiszta, hogy a PowerPoint és ingyenes rokonsága nincsenek önálló programként, mert a programcsomag egyéb részeit is használják, tehát a teljes irodai szoftvert telepítened kell.

Online Microsoft-megoldás is létezik, erről nem tudok semmit:

[link]

2017. szept. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. szept. 7. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!