Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Groove Zene...

Hogyan lehet a Groove Zene alkalmazásban az albumok borítóképeit eltűntetni?

Figyelt kérdés
Win 10-et használok (tudom, ez már rég rossz), és próbálom ezt a groove zenét használni, de automatikusan letölt borítóképet az albumokhoz, ami nem is lenne akkora baj, de általában rosszat. Én csak azt akarom, hogy ne legyen egyik albumohz se semmilyen kép, emrt nincs rá szükségem. Groove-on belül album adatainak szerkesztésénél csak megváltoztatni tudom, törölni nem

2017. szept. 7. 10:59
 1/3 anonim válasza:

groove zene ---> beállítások ---> Médiaadatok ---> hiányzó lemezborítók és egyéb lóf_sz automatikus frissítése és letöltése--> KI


mondjuk nem írtad, h telefonon v gépen. Én telefonos verziót írtam, gépen nemtom milyen, de sztem hasonló

2017. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Captain Logic ***** válasza:
“Win 10-et használok (tudom, ez már rég rossz)” mesélj még 🙂
2017. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egyéb lófaszok frissítését már kikapcsoltam, de sajnos későn, és ottmaradtak a képek, Gépen vagyok amúgy
2017. szept. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!