Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hátránya van annak, ha...

Milyen hátránya van annak, ha nincsenek feltelepítve a frissítések Windows 7-re?

Figyelt kérdés

Múlt héten telepítettem újra a gépet, azóta minden bekapcsolásnál kresi a windows a frissítéseket, de nem talál semmit. A ram 80%-át használja (8 GB-ból). Mióta a services.msc-ben letiltottam a Windows Update-t azóta nincs ilyen problémám.

Nagy baj ha nincsen frissítve?



2017. szept. 17. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:

"minden bekapcsolásnál kresi a windows a frissítéseket, de nem talál semmit."


Ez egy bug a win-be de már megoldották, nem gond ha levan tiltva a frissítés de vannak amik kellenek, pl .net, visualC++.

2017. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Marcell10 ***** válasza:
Nekem is ki van kapcsolva, havonta 1-2x bekapcsolom, hogy hátha van valami, de különösebben nem kell foglalkozni vele.
2017. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Több lesz benne a biztonsági rés, ezáltal fogékonyabb lesz a vírusokra és egyéb finomságokra.


Sajnos nem te vagy az egyetlen, rengeteg embernek előfordul, hogy behal a Windows Update még frissen telepített Windowsnál is. Biztos az M$ is tud róla, de lesz*rja. Direkt nem keres megoldást a problémára, hogy átnevelje az embereket a Windows 10 -re.


Én az egyik a fórumon találtam rá megoldást. A lényeg hogy manuálisan kell telepíteni három frissítést. (KB3020369, KB3177467, KB3172605). Utána engedélyezed a Windows Update -et. És pár óra hossza alatt le tudod frissíteni naprakész állapotra. Eddig nekem még mindig bevált. Lehet kétszer meg kell rákeresni, mert a frissítések felét még így sem tudja megcsinálni első alkalommal.

2017. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy telepíts olyan rendszer, ami alapból tartalmazza a frissítéseket! ;)
2017. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi hátrány...sőt, előnnyé lett.
2017. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, a win7 Sp1 már kb 2 hónapja frissíti magát, szóval megoldotta a f*os M$. Az, hogy nincs frissítve és jobb támadásnak van kitéve ez csak részben igaz, a felhasználók 99%-a a netről szedi le a vírusokat és egyéb sz/*arokat, aminek semmi köze a frissítéshez.
2017. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még SP1-es csomag sincs fent akkor elég sok. Rengeteget javítottak a rendszer sebességén az első években. Sőt, egyes driverek megkövetelik az SP1-t, de már lehet hogy újabb frissítéseket is. Vagy pl. a Bulldozer szériás processzorokhoz is kikellett adni egy frissítést, mert nem működtek optimális sebességgel. Az ugyan igaz lehet más újabb szériás processzorokra is, amik megkövetelnek új frissítéseket.


Lehetne még sorolni, de ha nincs frissítésed összességében egy lassabb, instabilabb, sebezhetőbb rendszert használsz.

2017. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!