Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik e olyan fordító...

Kkovax38 kérdése:

Létezik e olyan fordító program, amikor telefonon angolul beszélnek, lefordítja magyarra?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek, lehetőleg ingyeneset, hogy amikor angolul felhívnak, én magyarul halljam. Amerikából rokonok érkeznek és nem tudnak magyarul, én csak magyarul beszélek. Ha felhívnak telefonon, szeretném azt is érteni amit mondanak.

2017. szept. 19. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ja, nekik meg lefordítja angolra, amit te magyarul mondasz.

Hát, ilyesmire még pár évtizedet várni kell, pláne ha ingyenesen szeretnéd.

(Ha lenne ilyen program, senki nem alkalmazna tolmácsokat.)

2017. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

"Ha felhívnak telefonon, szeretném azt is érteni amit mondanak."

Akkor tanulj meg angolul!!


Nincs ilyen program, és nem is lesz soha.

Mármint olyan ami teljes nyelvhelyességgel oda-vissza fordít. Arról nem is beszélve ha tájszólásba beszél, vagy "elharapja" a szóvégeket, stb.

2017. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Jelenleg még az írott szöveg tökéletes fordítása sem megy, nem hogy a beszédé...
2017. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Lol, évtizedek... a Google Translate már most tud hallott szöveget fordítani, csak még messze nem tökéletes, illetve nem tudom, telefonálás közben működik-e.
2017. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rohadtul kíváncsi lennék, hogy aki lepontozta a válaszom, milyen megfontolásból tette... talán kipróbálták a Google Translate-et, és nekik nem fordított hallott szöveget?


https://www.youtube.com/watch?v=M8ZfR4iEwig

2017. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!