Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tört ArchiCAD programot...

Tört ArchiCAD programot feltudok tenni Apple gépre?

Figyelt kérdés

ncorerol letöltöttem archicadet, utána a hivatalos oldalról egy frissítést

és utána meg felraktam egy tört exe. fájlt (crack), na és ugye igy remekül megy windows 10en. de szeretném ugyan ezt megcsinálni Macbook Pron.. viszont még nincs ilyen gépen ezért nem tudom hogy lehetséges e( most szeretnék új gépet venni és ez egy döntő indok az esetmben)

ha valaki már próbálkozott ezzel vagy ismerőse és tud rola valmait akkor ossza meg, köszönöm.



2017. szept. 21. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Macre is ugyan úgy van torrent és crackelt szoftverek. Meg tudod csinálni. (exe helyett dmg a fájlkiterjesztés MacOS alatt)
2017. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
A Macbook Pro-ra volt pénzed, de a szoftvert már lopni kell ? Kár hogy az ilyet nem tudom kinek lehet jelenteni. A BSA magánszemélyekkel nem igazán foglalkozik. Még pofátlanul ki is írod honnan van a tört program.
2017. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

tudtam hogy lesz egy ilyen “macbookra volt pénz de program nem” hozzáállású tipikus magyar irigykedő .............


az elsőnek köszi :)

2017. szept. 21. 16:56
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

"tipikus magyar irigykedő ...... "

Tehát az aki jogkövető, az "irigykedő"?

Hmm.

Ha diák vagy és kell a tanulmányodhoz van diákverzió.

Ha meg vállalkozni akarsz akkor úgyis kell az eredeti.

2017. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

“jogkövető” mivan??? Xdd

ilyen szó nem is létezik, de tetszik hogy próbálod meg magyarázni és jó színben feltüntetni a rosszindulatodat.

2017. szept. 21. 19:12
 6/14 tabaki ***** válasza:
93%
2017. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Irigy a fene. Miért lennék ? Nekem is van MacBook-om. Megtehettem, hogy ilyet veszek. Annyi a különbség, hogy nem lopok hozzá semmit.
2017. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok rosszindulatú! Nincs Mac-em ellenben van AC-m.
2017. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
uhum
2017. szept. 21. 22:24
 10/14 anonim ***** válasza:

"uhum"

Uhum mi?

2017. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!