Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

HyperSnap6-ost keresek magyart, OK-t?

Ha valaki tud segíteni...

2017. szept. 23. 16:08  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

Hááát, ha van még energiád...megköszönném. De így is köszönöm.

# 21/23Időpont 2017. szept. 27. 10:02 Privát üzenet
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

Mondjuk elgondolkodnék azon, ha ennyire nyögős valami(nem eleterjedt) akkor váltani is lehetne....pl. engem nem nyűgözött le a program.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 22/23Időpont 2017. szept. 27. 11:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja, nekem bejött.

A 7-es már nem áll kézre, de lehet megszokás...

# 23/23Időpont 2017. szept. 27. 11:53 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Képlopót tudtok ajánlani magyart? Olyasmit mint a HyperSnap6, szerkesztési lehetőségekkel.
Szeretnék egyénileg elkezdeni mangát fordítani de nem tudom hogy milyen programmal tudom leszedni az angol feliratot és beilleszteni a magyart (? )
Hogyan tudok egy filmen hangot cserélni? Angol nyelv helyet a magyart rátenni? Milyen program kell hozzá?
Német Win Vista basic-ból hogyan lehet magyart csinálni?
Android teruleti es nyelvi beállítása ha nem hozza a lista hogy alitod at madyara we a billentyuzet we a rendszer nem hozza a magyart csak Angol kinai Japan van?
Some order parameters are wrong www.hrkgame.com oldalon szeretnék vásárolni kiválasztom a mastercardot vagy a paypallt a Current Location-nél pedig a magyart de nem működik!...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!