Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben az ablaktábla rögzíté...

Excelben az ablaktábla rögzítése után nem látom az első oszlopot (az "A" oszlopot). Hogyan tudom látni?

Figyelt kérdés

Az ablaktábla rögzítése funkcióra továbbra is szükségem lenne, csak van valami beállítás, ami miatt, ha a sor elejére megyek, akkor nem látom az első oszlopot...

Mit kell átállítanom?



2017. szept. 23. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Old fel a rögzítését, majd rögzítsd az első sort is a másodiknál együtt. Ha csak a másodikat rögzíted akkor az lesz felül
2017. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem ezt a megoldást...


A program jól működik, de olyan, mintha a rögzítéssel "befagyna" a képernyő, s nem tudok úgy jobbra görgetni, hogy ne tűnjön el az 'A' oszlop. Ha végig az adott táblázatom látom, akkor nincs gond, mert ugyebár ott van előttem az 'A'oszlop is. De szükségem lenne a táblázat melletti oszlopokra is. Érthető a probléma? (Remélem igen, mert nem tudom, hogyan tudnám még jobban körülírni.)

2017. okt. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!