Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Főként informatikusok! Melyik...

Főként informatikusok! Melyik vírusirtót ajánljátok?

Figyelt kérdés
A leghatékonyabbra lenne szükségem függetlenül attól,hogy mennyire hardverigényes és hogy mennyibe kerül.

2017. szept. 27. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Aki ésszel használja a gépét, annak elég a win10 beépített vírusirtója.
2017. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Windows 10 nélkül a Windows 10 vírusirtóját nehéz lesz használni.
2017. szept. 27. 13:35
 3/14 Captain Logic ***** válasza:
Akkor pl le is írhatnád, hogy pontosan milyen windows…
2017. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
8.1
2017. szept. 27. 13:39
 5/14 A kérdező kommentje:
De a lényeg, hogy nekem nem egy alap vírusirtó kell, mert amiket eddig próbálgattam (legalább is az ingyenesek) azokkal meggyűlt a bajom.
2017. szept. 27. 13:41
 6/14 Blaster123 válasza:
Malwarebytes-t ajánlotta legtöbb IT-s ismerősöm, de elég win10 beépítettje is ha normálisan, tudatosan netezel
2017. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Urtolsó! Ez engemis érdekel hogy érted hogy tudatosan kifejtenéd részletesen.
2017. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

-A "tudatosan"-t nyugodtan el lehet felejteni, a felhasználók 99% IT analfabéta, lásd gyakorikerdesek.hu kérdéseit.

Még annyira se veszik a fáradtságot hogy akár itt vagy a google keresőjét használják, összehasonlító adatokat olvassanak, stb.

- Na most, ezen felhasználóknak mindegy mit írunk, mert úgyis visszakérdeznek, -na de más meg amazt mondta-.


Egyébként: Malwarebytes + Kaspersky Internet Security + csak megbízható alkalmazás telepítése + a net használatánál nem össze vissza kattintgatni.

- Csak így együttesen lehet "biztonságban" a gép.

2017. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a COMODO free internet security csomagját ajánlom. Ingyenes, viszonylag gyenge hardverrel is beéri, az adatbázis rendszeresen frissül. Ingyen annyit tud, mint társai igen borsos áron, de még olyan funkció(ka)t is tartalmaz, melyet némelyik prémium társa nem. Ritkán kaptam fake riasztást és "természetes" internetezésből még nem kaptam olyan vírust, amit ne állított volna meg.


[link]

2017. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eset Smart Securityt hasznalok 3 gepen evek ota, nem volt vele bajom.


Malwarebytes ingyenes reszet hasznalom, a trial alapjan ajanlom a fizetos reszet is.


Kaspersky is jol szerepel a tesztekben.


Az egyetlen dolog amit nem ajanlok, az a crackelt virusirtok. Ezekkel a backdoort a legfontosabb komponensbe epited bele, ami legeloszor indul a rendszerrel.

2017. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!