Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusírtót érdemes...

Milyen vírusírtót érdemes letölteni? Vagy hatásosabb ha megveszem valamelyiket?

Figyelt kérdés
Új notebook-ot veszek és nem szeretném, hogy tönkremenjen ha már sok pénzt adok ki rà, volt már hogy megjártam, többször vírusos lett a számítógépem és nem szeretném ha majd a laptopommal is ugyanaz lenne. Mit ajánlotok ami jó védelmet ad? Akár ingyenes vagy jó árba.

2017. okt. 2. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Avast free is egesz jo, de a fizetos valtozat sem tul draga. Nekem eddig bevalt.


Amugy virusok ellen rakhatsz fel barmilyen tuzfalat, ha te magad nem vigyazol a gepedre. A leggyengebb lancszem sajnos meg mindig a felhasznalo.

2017. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ingyenesek közűl:

A kaspersky az elég jó szerintem.

[link]


[link]


Fizetősek:

Eset nod32 vagy a comodo vagy kaspersky fizetős.

2017. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

F-secure. Kiváló védelmet ad, és alig használ erőforrást.

10 éve azt használom és bevált. 2 éve az alliexpresszen vettem hozzá egy egyéves licenszt, de még mindig nem járt le, úgyhogy nekem már ingyenes. :)

2017. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
ESET Smart Securit. Fizetősb de a CHIPb PC World, Guru újságokban mindig van egy kódb amellyel egy hónapig használható. Ha nem veszed ezeket a folyóiratokat és könyvtár sincs a környékenb ahol belenézz az újságba, akkor a Google segít,hogy juthatsz újságkódhoz "okosba"...
2017. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! :) Jó sok tipp, ha jól tudom egy évig még a megvételtől számítva jó a vírusírtó a laptopon (amit ma megvettem). Vagy érdemes addig is beszerezni valamit? Elég óvatos lettem...
2017. okt. 3. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:

2 virusirtó nem ajánlott a gépre telepíteni.Főleg azért mert a gép erőforrássát lefogja.

Milyen vírusirtód van?

Legtöbb helyen 1 éves, de vannak 1 hónapos licensz kulcsok is.

2017. okt. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!