Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a Google play szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés
Elindítom a letöltést, szépen letölt, de nem telepíti. Kb. 10 percig vártam, még mindig csak azt írta hogy telepítés, közben a telefon hihetetlenül lelassult, majd kikapcsolt. Bekapcsoltam, nem változott semmi, zaklat azzaly hogy frissítsek. (Navon M505 android 6.0)

2017. okt. 6. 18:41
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Elképzelhető, hogy nincs hely az új számára.

Köztudott, hogy a gyári 20-25MB közötti, míg az ilyen frissített 125-280MB közötti értékre megy, mire fel van telepítve.

A legtöbb teló a rendszerpartícióra telepíti, mivel a rendszer része... ám, ha ez a partíció csak 100MB üres helyet tartalmaz, akkor nem képes feltelepülni.

Ha a play áruházat, térképet, tube-t már frissítetted, elképzelhető, hogy elfogyott a hely.

Noha van még 25GB látszólag, az nem a rendszerpartíción van.

Minden telón más a partíció-kiosztás. Egyeseken (pl. LG) akár 20-30 partíció is van, míg másokon 8-10 átlagosan.


Nekem ily folyton jelzi, hogy frissítsem, de ettől függetlenül minden (ami figyelmeztet) elfut a gyári verzióval is. Rootolot teló esetében pedig lehet ilyen figyelmeztetés-tiltást rátenni. Ezután 10-ből csak 1 progi szól, az is csak az értesítési sávon, de nem ugrik be leokézandóra.

2017. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kevés szabad helyem van, erre nem gondoltam. De hogyha frissítés nélkül is működik akkor nem lehet valahogy azt beállítani, hogy ne küldjön értesítéseket?
2017. okt. 9. 19:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hofy nincs rootolva.
2017. okt. 9. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!