Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy törlöm az ideiglenes fájlokat, de pár nap alatt újra ellepik a C: meghajtót?

Figyelt kérdés
A Windows 10 frissítései után tele lett a C: meghajtóm. Ezt tudtam orvosolni úgy, hogy a lemezkarbantartóval eltüntettem az ideiglenes fájlokat stb. Viszont azt vettem észre, hogy pár nap alatt újra megtelt a meghajtó (50 gigás különbségről beszélünk). Ekkor újra töröltem a felesleges fájlokat, de pár nap után megint felhíztak. Ezt hogy lehet megakadályozni?

2017. okt. 10. 11:30
 1/3 DjImipapa ***** válasza:

1. Leváltod a világ legrosszabb rendszerét.

2. Wisecare programot beállítod ütemezetten vizsgálatra, vagy csak simán beindítod, az megkeresi-leszedi a felesleget.

2017. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád hogy pontosan mi ez az 50 giga, hol vannak, mi a nevük.
2017. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AntZ ***** válasza:

A window search is ludas lehet ebben, mert minden előzményt elment, ha szeretnéd, ha nem.

Jobb gombbal kattints a Start menü gombjára. A listában válaszd ki a Számítógép-kezelés menüpontot. Az itt megjelenő ablakban a bal oldali oszlopban válaszd ki a Szolgáltatások és kiszolgálói alkalmazások menüpontot, majd ezen belül a Szolgáltatásokat. A megjelenő lista alján találod a Windwos Search-öt. Ha erre kétszer rákattintasz, akkor megjelenik egy újabb ablak, ahol az indítás típusánál állítsd a Kézi lehetőségre az Automatikus helyett. Rákattintasz az OK-ra, és kész.


Frissítés után, ha a windows update szemetet nem tudnád kitakarítani, vagy a lemezkarbantartó kevés a 100%-os munkához, egy parancs ami biztonságos és alapos munkát végez. Futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

dism /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

2017. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!