Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen fps játékokat ajánlanát...

Milyen fps játékokat ajánlanátok ami futna az alábbi paraméterekkel rendelkező laptopomon?

Figyelt kérdés

Nagyon rég játszottam már fps-t,pedig imádtam a régi asztali gépemen a Doom3-at is,Half Life-ot, Prey-t stb. Már nem vagyok képben az új játékokkal,de ahogy nézem az új játékokat azok már 8 giga memóriát igényelnek,nekem meg csak 4 van. Az kevés szerintetek?

Van egy 1 éve vásárolt Dell laptopom:

Intel 4005CPU 1.7Ghz, memória 4 giga,64 bites oprendszer (Windows 8.1)


Milyen erősségű gépnek felel ez meg?



2017. okt. 13. 13:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy fogalmam sincs hány magos.
2017. okt. 13. 13:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a VGA dedikált memóriája van 265 Mb akkor azt tippelném, hogy 2012-es megjelenésekig nagyjából mindent elbír.
2017. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem semmi, akkor jól eladták nekem hogy ez milyen erős gép. Ez tavaly volt, remek és még ez volt az egyik legerősebb. Akkor a Bioshock Infinite is kilőve, az 2013-as játék.
2017. okt. 13. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha csak Intel HD Graphics 4400-al rendelkezik, mint integrált videokártya akkor régebbi játékok is kilőve. Jó lenne tudni a pontos típusát a laptopnak.

Egyébként játékra nem laptopot kell venni még ha a legújabbat is veszed 200 ezerért, simán kifogsz olyan példányt ami egy 7-8 éves PC szintjét sem hozza, mert a benne lévő integrált kártya gyengébb mint egy 2009-ben megjelent HD5870.

2017. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hol tudom megnézni hogy milyen integrált kártya van benne? Nem ismerem nagyon a 8-ast még.
2017. okt. 13. 19:29
 6/10 A kérdező kommentje:
A rendszer információknál nem mutatja.
2017. okt. 13. 19:29
 7/10 A kérdező kommentje:

Megnéztem az eszközkezelőknél. Ezt mutatja: Intel HD Graphics Family és alatta meg azt hogy GeForce 920M


Őszintén én utálom a laptopokat,soha nem akartam, az az oka hogy laptopot vettem hogy elköltöztem a fővárosba vidékről barátomhoz és itt nem lenne hely egy asztali számítógépnek. Jelenleg még számítógép asztalom sincs. Még egeret is vettem a laptophoz mert utálom a tapipadot, de tervezem még a billentyűzetet is,mert nem jó ezen gépelni,habár az már nem is férne el. Lehet le kell mondanom a jó játékokról, beruházni meg nem tudnék egy asztalira is még pluszban hogyha lenne hely is,mert az már sokba kerülne. Mikor hazamegyek játszom a régi gépemen,amin még XP van,de úgy szeretem. Csak ritkán járok haza.

2017. okt. 13. 19:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy a típusa az Dell.
2017. okt. 13. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
920m nem annyira szörnyű. pl. Bioshock Infinite elmegy rajta élvezhetően.
2017. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönömöm! Bioshock nagy kedvencem volt, kipróbálom az Infinity-t,remélem menni fog.
2017. okt. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!